Overkill’s The Walking Dead nakoniec vyzerá oničom

22 minút z hrania z výstavy E3.

Na E3 sme mali možnosť si zahrať The Walking Dead od štúdia Overkill, no aj keď sme okolo stánku denne chodili, nejako nám to časovo nevyšlo. Napokon nám gameplay natočili kolegovia z Polygonu a ako tak kukám na video, o nič sme neprišli. Akcia a dynamika hier ako Left 4 Dead hre chýba a skôr sa predsa len viac podobá na predošlé hry štúdia – PayDay.

Po grafickej stránke to rozhodne nie je na zahodenie, ale už od úvodu mi vadia vyložene trhané animácie, napríklad pri pohybe postavy v pokľaku. A už úvodné minúty hrania v stealth sú vyložene nudné, v podstate hráč opakuje jednu animáciu sekania zombíkov, ktorí reagujú absolútne bez variácie. A aj čo sa týka ľudských nepriateľov, logika im úplne chýba a AI je tak najslabšou stránkou Overkill’s The Walking Dead.

Celkovo z hry nevyžaruje nič, kvôli čomu by sme si ju zaobstarali. Generické objektívy v misiách, nutnosť lootovať objekty, nefunguje kolízia objektov a všimnúť si môžete aj katastrofálny netcode, hoci boli počítače spojené priamo vedľa seba, na rovnakej sieti.

Toto video pravdepodobne zničí ilúzie mnohých hráčov, ktorí sa tešili na FPS akciu Walking Dead.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site