Overwatch 2 oznámené, pozrite si CGI trailer

Overwatch 2

Blizzard oznámil Overwatch 2, pre fanúšikov máme dobré správy.

Viac ako 50 miliónov hráčov na celom svete sa spojilo s cieľom obsadiť body, tlačiť vozík a bojovať o budúcnosť v Overwatch, oceňovanej tímovej strieľačke od Blizzard Entertainment. Pred davom účastníkov BlizzCon 2019 a miliónmi sledujúcich online spoločnosť Blizzard Entertainment odhalila Overwatch 2, super nabité pokračovanie, ktoré vyšle hráčov hlbšie do sveta a do príbehu Overwatch. Vychádza z uznávaného základu PvP, ktorý priniesol prvý diel hry.

V Overwatch 2 hráči prevezmú roly svetových hrdinov v kooperatívnych misiách, kde sa postavia novej hrozbe na celom svete. Hráči budú tiež bojovať proti sebe vo vylepšenej PvP hre, ktorá prenáša existujúcich hráčov aj ich loot. Hráči z Overwatch 1 tak neprídu o nič, na čom celé roky tak tvrdo makali. Overwatch 2 prinesie všetkých hrdinov pôvodného Overwatch, ale aj novú generáciu hrdinov, nové medzinárodné mapy, nový typ mapy Push a ďalšie.

Overwatch 2 Illustration Defenders of Rio

Najväčším ťahákom Overwatch 2 je podpora existujúceho obsahu Overwatch 1. Hráčom sa nie len že presunie celý loot a postup, ale majitelia jednotky si budú môcť zahrať s hráčmi Overwatch 2 vo všetkých PvP módoch. Znamená to, že do Overwatch 2 prejdú všetky staré mapy a naopak, nové mapy prejdú do Overwatch 1. Rovnako hráči Overwatch 1 dostanú prístup ku všetkým novým hrdinom, Blizzard bude tvoriť obsah prakticky pre obe hry súčasne.

Nižšie si môžete pozrieť prvý oznamovací CGI trailer na Overwatch 2. Hra vyjde na PC, PS4, Xbox One a Nintendo Switch, kedy hra vyjde oznámené nebolo.

Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site