Overwatch bude již podruhé hostit Summer Games

3 augusta, 2017 Vojtěch Sahula

Olympijské hry se letos sice nekonají, Overwatch ale i přesto plánuje v srpnu (august) nový event.

Pokud jste již delší dobu, konkrétně přes rok, s velmi oblíbenou first-person střílečkou Overwatch, pak jistě víte, že před rokem ve hře běžela událost Summer Games. Autoři do hry přinesly nový, časově omezený obsah, který jste si mohli odemknout pouze pomocí loot boxů. Předměty nebylo možné zakoupit pomocí in-game měny. Mnoho postav dostalo skiny v barvách zemí, které zastupují. Odemknout jste si tak mohli McCreeho v amerických barvách, Lúcia v brazilských či Torbjörna v barvách Švédska.

A jak již nejspíše čekáte, tak ano, Summer Games se do Overwatch podívají i letos. Skiny, které jste si mohli odemknout loni, budou k dispozici i letos. Dobrou zprávou je, že si je už ale budete moci odemknout i pomocí in-game měny a to za stejnou cenu jako všechny nelimitované legendární skiny, tedy 1000 kreditů. Mimo skiny z minulého roku se ale prý můžeme těšit i na skiny nové. Jeff ve videu konkrétně zmiňuje nový legendární skin pro Junkrata a jeho oblíbený skin pro Mercy. Něčeho velkého se mají dočkat i McCree a Widowmaker.

S původními skiny z loňska se vrátí i oblíbený mód Lúcioball, kde se změní pár věcí. Trochu se upraví schopnosti postav, aby byl mód rychlejší a přibude kompetitivní styl hraní Lúcioball. Pokud se do kompetitivního systému módu zapojíte a odehrajete 10 potřebných zápasů, odemkne se vám speciální sprej. Další speciální sprej pak čeká na 500 nejlepších hráčů Lúcioball.

Své 3 týdny v Overwatch Summer Games odstartují již 8. srpna (august) na všechny platformy.