Overwatch dostane 25. mája free víkend

V rámci osláv 2. narodenín uvidíme aj nejaké novinky.

Blizzard na 22. mája až 12. júna oznámil event, ktorý je s touto udalosťou spojený. Výročie Overwatch pridá hry viac než 50 nových koezmetických prvkov a najnovšiu deathmatch mapu, Petra. Udalosť vráti do hry všetky sezónne kozmetické itemy a nejaké posezónne bitky.

Čo konkrétne sa v Anniversary evente vyskytne:

Nové veci: viac ako 50 nových itemov, vrátane ôsmich legendárnych skinov a troch epic skinov, nové dance emoty pre Doomfista, Moiru a Brigitte

Vaši favoriti sú späť: event privedie naspäť predchádzajúce kozmetické itemy, vrátane 4 dance emotov z minuloročných osláv, posezónne bitky hlásia návrat do Arcade a budú v dennej rotácii (započítať tu môžeme aj tie z Overwatch: Archives)

Nová mapa: Anniversary event predstaví celkom novú deathmatch mapu s názvom Petra. deatmatch navyše dostane nový Competitive Mode (možnosť hier s umiestnením, skill rating stupne a leaderboardy)

Lootboxy: hráči, ktorí sa prihlásia do Anniversary eventu dostanú 1 bonusový Legendary Anniversary lootbox garantujúci 1 legendárny item, hráči, ktorí si zakúpia 50 Loot Box balíček dostanú 1 bonusový Legendary Anniversary Loot Box, všetky predošlé sezónne eventy budú obsiahnuté v lootboxoch počas trvania výročia

Pre objasnenie, Anniversary event pobeží od 22. mája do 12. júna. Free víkend bude jeho súčasťou. Potrvá od 25. do 29. mája.

Jakub Babík

Jakub Babík

Hry sú mojou neprekonateľnou vášňou už od piatich rokov. Medzi najobľúbenejšími titulmi u mňa nájdete Splinter Cell, Mass Effect alebo Assassin's Creed. Milujem stealth, akčné, FPS žánre a zvyčajne nepohrdnem ani dobrou adventúrou, z času na čas aj stratégiou. Nemusím racingovky a väčšinu MMORPG. Na ľuďoch si vážim zodpovednosť, dobrosrdečnosť, úsmev a seriózny prístup k práci.
Jakub Babík
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site