Razer Viper Ultimate Cyberpunk 2077 Edition

Ovládněte Night City s myší Razer Viper Ultimate Cyberpunk 2077 edition

9 novembra, 2020 Lukáš Kanik

Představujeme Razer Viper Ultimate Cyberpunk 2077 Edition.

Razer Viper Ultimate Cyberpunk 2077 Edition, vyrobená ve spolupráci s firmou CD PROJEKT RED, je konečně tady a vybaví vás na výpravu na Okraj. Připravte se na nejočekávanější hru roku 2020 a ovládněte Night City s celou řadou nejprodávanějších myší pro obě ruce Viper Ultimate pro kompletní tříáčkový zážitek.

Prozkoumávejte rozlehlé město, aniž byste byli vázáni drátem, a to díky vychvalované technologii HyperSpeed od firmy Razer, která přináší až o 25 % rychlejší stabilní bezdrátový výkon než ostatní bezdrátové technologie. Miřte a střílejte se smrtící přesností díky optickému senzoru Focus+. Ten má rozlišení 20 000 DPI s až 99,6% přesností a inteligentními funkcemi.

Získejte klíč k nesmrtelnosti s optickými spínači Razer™ pro myši druhé generace. Ty nabídnou bleskurychlou odezvu 0,2 ms, díky níž může Razer Viper Ultimate Cyberpunk 2077 Edition nabídnout rychlost a preciznost potřebné k ideální hře.

Myš Razer Viper Ultimate Cyberpunk 2077 Edition váží pouze 74 gramů, využívá RGB podsvícení Razer Chroma a prodává se s dokovací stanicí Razer Chroma pro myši.

Myš je dostupná již nyní za doporučenou maloobchodní cenu 179,99 €.

Sledujte ma: