Oznámená Red Faction: Guerrilla Re-Mars-tered verzia

30 marca, 2018 Lukáš Kanik

Red Faction: Guerrilla v novom grafickom kabáte. 

Už takmer deväť rokov ubehlo od vydania poslednej hry zo série Red Faction s podtitulom Guerilla a THQ až teraz oznamuje remaster. Pôvodná hra sa vyznačovala skutočnou fyzikálnou deštrukciou v masívnom merítku otvoreného sveta, to všetko príde znova v poctivom remasteri a modernom grafickom kabáte.

Red Faction: Guerrilla Re-Mars-tered verziu bude vydávať spoločnosť THQ a vyjde na platformy PC, XBox One a PlayStation 4 už v prvej polovici roku 2018. K singleplayerovej časti nebude chýbať ani multiplayer, ktorý bude obsahovať všetky pôvodné herné módy.

Grafika bude kompletne prekopaná vo všetkých smeroch. Modelom pridali autori viac polygónov a všetko dostane nové textúry so specular mapami. Tiene a nasvietenie dostanú nový render, nechýbajú nové posprocess efekty a shadery a všetky platformy budú mať podporu natívneho 4K rozlíšenia.

Nižšie nájdete prvé screenshoty z remasteru Red Faction: Guerrilla, video zatiaľ nemáme k dispozícii. Ale už podľa screenshotov je vidieť, že hra sa dnes na trhu nestratí, aj keď najväčším lákadlom stále ostáva fantastická deštrukcia.

Red Faction Guerilla Remastered Boxart

Sledujte ma: