WRC Generations Wallpaper

Nacon oznamuje svoju poslednú WRC hru: WRC Generations

18 mája, 2022 Lukáš Kanik

Pozrite si prvý trailer.

KT Racing a Nacon oznámili posledný diel ich vlastnej série WRC podľa oficiálnej licencie FIA World Rally Championship. Exkluzíven práva na túto značku od roku 2020 získal Codemasters (EA) a tak tento rok vyjde posledný diel od Naconu. Medzi hráčmi sa tieto závodné hry stali pomerne obľúbené.

Posledný diel sa volá WRC Generations a ide o akúsi labutiu pieseň. Vývojári z KT Racing prekopali najmä zvukový engine, vstupy pri jazdení, fyziku a novinkou sú aj hybridné autá s manažmentom batérie. V kariérnom režime pribudne strom schopností zameraný na hybridné autá.

WRC Generations bude obsahovať aj 37 historických vozidiel. Hráči si zajazdia na 750km tratí v 22 krajinách sveta a v sezóne 2022 sa môžu tešiť na 13 rally turnajov. Novinkou v kolotoči závodov bude Švédsko, kompletne pokryté snehom.

Svoje sily si môžu hráči porovnávať v režime ligy. Tú nájdu denné aj týždenné výzvy s rebríčkom v jednotlivých kategóriách.

Dátum vydania WRC Generations bol stanovený na 13.10.2022 a vyjde na PC, Xbox One, Xbox Series, PS4 aj PS5, neskôr sa dostaví aj na Nintendo Switch.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.