Bývalí vývojári WoW a LoL sa spojili, oznamujú hru Rend

Rend je akási kombinácia fantasy, MMO, survivalu a RPG.

Frostkeep Studios bolo založené pred vyše rokom tromi vývojármi, ktorí spolupracovali už 15 rokov dozadu. Spolu sa podieľali na vzniku kultovej hry World of Warcraft a neskôr v Blizzarde budovali túto značku. Do novozaloženého štúdia Frostkeep sa im podarilo pritiahnuť ďalšie zaujímavé tváre. Napríklad skladateľa Overwatch, či vývojárov League of Legends.

Ich nová hra sa volá Rend. Tvorcovia chcú k tomuto fantasy surival RPG pristupovať s pomocou hráčov a to tak, že sa zbavia všetkých nedostatkov, ktoré hry týchto žánrov trápia a všetci to tolerujú lebo…nič iné neostáva. Rend tak prekope RPG systémy, herné mechaniky survivalu a mnoho iného. Aj preto bude hra spustená v early access už na jeseň 2017.

V hre sa hráči rozdelia do troch frakcií a spoločne budú bojovať proti príšerám nepriateľskej frakcie aj ostatným hráčom. Svet bude plný zvierat, mutantov, dungeonov, portálov a náhodných udalostí. Tímy budú musieť svoje vybudované pevnosti ochrániť počas takzvaného zúčtovania, čo je doba, kedy pevnosti spadne štít a budú môcť na hradby zaútočiť vlny príšer, aj živí hráči. Toto zúčtovanie bude na každom serveri raz za týždeň.

Uvidíme, ako sa to vyvinie, okrem traileru tu máme aj hŕstku prvých screenshotov.

Rend bolo zatiaľ oznámené len na PC.
Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

komentáre 3

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site