Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Palworld dostal neuveriteľne nabitý update, ktorý mení princípy hry

Je toho mrte.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Palworld

Najväčší launch tohto roka, Palworld, neprestáva prekvapovať ani štyri mesiace po vydaní. Vývojári z Pocket Pair totiž dnes vydali skutočne obrovský update, ktorý kompletne mení hranie a spôsob, akým budete chytať nových Palov. 

Hráči totiž počas uplynulých mesiacov upozorňovali na mnoho detailov a vylepšení, ktoré by mohli vývojári do hry zapracovať. Tieto "quality of life" vylepšenia spríjemňujú hranie, zjednodušujú niektoré mechaniky, alebo proste ťažia z existujúcich mechaník maximum. Presne taký update teraz prišiel do Palworld na PC aj na Xboxe

Prvý raid boss a nové herné mechaniky pri chytaní Palov

Do hry pribudol prvý raid boss. Ide o extrémne silného nepriateľa, proti ktorému sa musí postaviť niekoľko hráčov naraz. Po jeho porážke získate vajcia. Ak by vám bolo málo, môžete vyskúšať aj extrémnu podobu tohto bossa, ktorého je takmer nemožné poraziť. 

Palworld konečne dostáva medicínu, ktorá vám postupne doplní život. Tiež pribudol item Homeward Thunderclout, ktorý vás okamžite teleportuje do najbližšej základne. 

Pribudli aj nové okuliare. Vďaka nim uvidíte štatistiky Pala hneď, ako sa na neho pozriete. Nový prsteň Ring of Mercy vám nedovolí zabiť Pala. Pri súboji s Palom môžete znížiť jeho život len na 1HP a teda dostanete šancu si ho chytiť. 

Tiež pribudol pasícny skill Mercy Hit. Ten naopak vašim Palom nedovolí zabiť iného Pala a podobne ako u Ring of Mercy, budú mu môcť znížiť život len na 1HP. Toto mnoho hráčom vadilo, že skôr ako si nového Pala mohli chytiť, vlastní Palovia ho zabili. 

Konečne do hry pridali aj elektrický inkubátor vajec. Ten dokáže regulovať teplotu vajca presne na jeho optimálnu teplotu a beží na elektrinu. 

A v novej budove Ore Mining Site budú Palovia môcť ťažiť všetky rudy, nie len kameň!

Novinky v užívateľskom prostredí

Po novom, keď loptou namierite na Pala, uvidíte, koľko ste ich už chytili. Takto si jednoducho zistíte, či vám chýba nejaký počet do desať, čo je počet na významný XP bonus. 

Palworld Bellanoir raid

Palworld konečne dostane extrémne žiadanú funkciu, ale aj prvý raid

V báze môžete teraz Palom zakliknúť, ktoré práce majú vykonávať. V debnách teraz môžete nastaviť filter a ukladať do nich len to, čo zvolíte. Vycraftené veci teraz Palovia budú nosiť priamo do debien. Palov môžete donútiť pracovať, aj keď sú na prestávke. 

Tých zmien je fakt obrovské množstvo a všetky sú pozitívne. Ak chcete vedieť viac, odporúčam si pozrieť oficiálny changelog

Palworld RTX Raytracing

Pozrite sa, ako vyzerá Palworld na max detaily s RTX

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry