PC Building Simulator vychádza už tento mesiac

Chceli ste si postaviť luxusnú PC skrinku a nemáte na to peniaze? Toto je riešenie.

Ak ste z tých, ktorí si nikdy neposkladali počítač, ani neviete ako na to, alebo ste len fanúšik hardvéru, určte vás poteší táto hra. PC Building Simulator totiž vychádza z early access už tento mesiac a plná hra sa na Steam dostane už 29.1.2019.

Tento neskutočne vymakaný simulátor stavby počítača vás naučí, ako si postaviť počítať, ako poskladať komponenty, kde čo ide a ako všetko funguje. Dokonca sa môžete pohrať s airflowom a podsvietením, či vodným chladením. Hra vás naučí, ktoré komponenty na čo slúžia, čo obsahuje základná doska, kde sa nachádzajú porty a aká je ich funkcia.

PC building simulátor obsahuje obrovské množstvo najpopulárnejších značiek hardvéru, ako AMD, Asus, Cooler Master, Corsair, EVGA, skrinky od Fractal Design a NZXT, grafické karty od Gigabyte alebo MSI a aj niekoľko menších značiek. Dokonca si potom môžete tento počítač virtuálne otestovať benchmarkom 3DMark. Vďaka veľkej podpore komponentov proste každý počítať vyzerá inak, ako dokazujú komunitné stavby na videu nižšie.

Hra má na konte už viac ako 650 tisíc stiahnutí a hodnotenia sú veľmi pozitívne. Navyše, PC Building Simulator prichádza v skvelej grafike a edukatívnym štýlom pomôže každému, kto si chcel poskladať luxusný počítač. Aj keď, poskladať si počítať za 11 tisíc a potom zistiť, že nie je reálny trochu zamrzí. Hra vychádza 29.1. za dvacku na Steame.Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site