Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Peklo v Ubisofte pokračuje: Skull and Bones znovu odložené

Nech už to vzdajú, prosím.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Skull and Bones

Už to je 5 rokov, čo bola hra Skull and Bones oznámená. Už vtedy ju Ubisoft prezentoval hernou ukážkou a in-game grafikou. Zdalo sa, že vyjde čo nevidieť. Ubehla polka desaťročia a vydanie tejto pirátskej online adventúry je v nedohľadne. Ubisoft ju znovu odložil.

Už to vyzeralo, že Skull and Bones vyjde 8.11.2022. Tento pevný dátum firma stanovila v Júli tohto roka - štyri mesiace pred vydaní. Čo sa môže pokaziť za štyri mesiace? To síce nevieme, ale Ubisoft hru odložil o ďalšie štyri mesiace.

Nový dátum vydania je 9.3.2023. Titul vyjde na PC, Xbox aj PlayStation. Beta pre hráčov by mala byť otvorená ešte tento rok, ale ani tento dátum Ubisoft nepriblížil.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik Hviezda

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články