Posledná epizóda

CH Podcast #GamesCom Špeciál - Prvý deň, Opening Night Live

23. August 2023

V dnešnej epizóde nahrávanej v bojových podmienkach hotelovej izby vám Lukáš a Marek porozprávajú o tom, ako vyzerá developerská konferencia či rozostavané výstavisko v Kolíne.

A taktiež preberú to najzaujímavejšie z Opening Night Live, ktoré bolo doslova prepchaté skvelými hrami.

Peppa Pig World Adventures, sequel k úspešnej hre má prvý trailer

Konečne sme sa dočkali pokračovania príbehu Peppa Pig

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Peppa Pig World Adventures Trailer

Ašpirant na hru roka 2021 a jeden z najuznávanejších titulov - My Friend Peppa Pig, dostane sequel. Spoločnosť Bandai Namco dnes odhalila novinku Peppa Pig World Adventures v prvom traileri a z tlačovej správy sme sa dozvedeli kopec detailov, ktoré potešia fanúšikov tohto prasiatka. Jednotka má na steame hodnotenia až 86%.

V tomto úplne novom interaktívnom dobrodružstve sa môžu fanúšikovia vydať na cestu okolo sveta s prasiatkom Peppa a dokonca do príbehu zapojiť aj svoju vlastnú rodinu.

Titulný obrázok Youtube videa

New York volá - rovnako ako Paríž, Austrália, Londýn a mnoho ďalších miest s novými postavami, ktoré môžete stretnúť, vzrušujúcimi úlohami a množstvom doplnkov, ktoré môžete zbierať a nosiť.

Hráči si tiež budú môcť vytvoriť oslnivý dom v Peppinom susedstve a vyzdobiť ho zberateľskými predmetmi a suvenírmi z ciest po svete. Fanúšikovia môžu dokonca premeniť svoju rodinu na postavičky Peppa Pig a urobiť ich súčasťou príbehu!

Outright Games v spolupráci so spoločnosťou Hasbro vydá Peppa Pig: World Adventures už 17.3.2023. Vyjde na Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4, PlayStation 5, Nintendo Switch a PC.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články

Najpopulárnejšie hry