Persona 5 Strikers Trailer

Persona 5 Strikers má nový trailer, vyjde o mesiac

16 januára, 2021 Lukáš Kanik

Nový diel série Persona prinesie príbeh skupiny Phantom Tieves.

Vydavateľské štúdio Atlus vydáva o mesiac novú hru série Persona. Posledný diel Persona 5 Royal bola najlepšie hodnotenou hrou na Metacritic za rok 2020. Persona 5 Strikers by ste si preto nemali nechať ujsť, aj máte radi hack&slash akciu.

Persona 5 Strikers vyjde na PC Steam, PlayStation 4, PlayStation 5 a Nintendo Switch už 23.2.2021. Pod najnovším trailerom nájdete informácie o hre od vydavateľa.

Nový příběh – Persona 5 Strikers obsahuje novou kampaň s hlubokým příběhem a napínavým bojem, který přináší skutečný zážitek z Persony. Navštivte 6 různých měst po celém Japonsku a podejte pomocnou ruku těm, kteří to potřebují. Bojujte proti Shadows, abyste odhalili zdroj korupce v Metaverse dungeonech. Skočte do příběhu ať už jste nováčkem nebo dlouholetým fanouškem!

Bojujte stylově – Útoky na nepřátelé se skládají z hybridního bitevního systému, který spojuje výbušné akční boje se sekvencemi pause-and-plan kde můžete rozhodnout o vašem dalším strategickém tahu. Získejte výhodu nad svými nepříteli tím, že je přepadnete, udeříte na jejich elementární slabost a uštědřete jim dokončující ránu pomocí All-Out Attack!

Využijte plnou sílu Phantom Thieves – Všichni Phantom Thieves jsou plně hratelní, takže můžete využít jejich specifické dovednosti a svolávat je dohromady pro hladký a elegantní boj. Posilujte jejich dovednosti a schopnosti a bojujte svým jedinečným stylem. Každá postava má svou vlastní jedinečnou sadu rozsáhlých a okázalých magických kouzel, která odstraňují velké hordy nepřátel. Už jste někdy chtěli bojovat jako velký kočičí autobus? Tak tady můžete! Persona 5 Strikers je dokonalou hrou pro vás!

Sledujte ma: