Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville oficiálne oznámené trailerom

Plants vs Zombies Battle for Neighborville

Skoro mesiac po tom, čo unikol trailer.

Electronic Arts dnes oficiálne oznámili novú hru z univerza Plants vs. Zombies. Tak ako sme videli už v uniknutom traileri (dnes už zmazaný), ide o nástupcu moderného Garden Warfare. Ide teda o third-person strieľačku s online aj kooperatývnymi režimami.

Štúdio PopCap prinieslo aj niekoľko detailov. Hra nás prenesie do štyroch rozličných regiónóv – Giddy Park, Neighborville Town Center, Weirding Woods a Mount Steep. Regióny môžete vidieť v traileri nižšie. Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville sa zameriava na multiplayerový gameplay a tak budeme mať k dispozícii až 20 hrateľných tried z oboch frakcií – z radov rastlín aj zombíkov.

Electronic Arts pri tejto hre zvolili model early acces verzie a skorší prístup do hry nazvali Founder’s Edition. Za 30 dolárov tak získate prístup do hry o 6 týždňov skôr, ako je reálny dátum vydania.

Táto špeciálna verzia je dostupná na kúpu už od dnes na všetkých platformách. Na PC je Founder’s Edition súčasťou Origin Access Premier predplatného. Majitelia edície si môžu užiť plný obsah hry už teraz s tým, že dáta z ich hrania poslúžia vývojárom na vyladenie finálnej verzie hry. Founder’s edícia bude v predaji len do 30.9.2019.

Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville vyjde 18.10.2019 na PC, Xbox One a PlayStation 4. 

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site