Playstation 4 je v Európe už 5 rokov, výročie si pripomína trailerom

Najnovší trailer zhŕňa zopár zaujímavých úspechov hráčov v Playstation hrách.

Už je to viac ako 5 rokov, čo sa aj hráči v Európe dočkali vydania Playstation 4. Stalo sa tak presne 2 týždne potom, ako konzola vyšla v USA. Aj túto päťročnicu sme si pripomínali v samostatnom článku, kde sa Sony podelilo o zaujímavú infografiku.

Každopádne, po 5 rokoch života Playstation 4 sa čoraz častejšie začína skloňovať meno jeho nástupcu, Playstation 5. Nie je totiž tajomstvom, že Sony na tejto konzole už pracuje. Aj preto si dáva na budúci rok pauzu od E3. Koncentrujú sa totižto na PSX 2019, čiže na ich vlastné podujatie, ktoré by malo byť v Decembri toho roka. Tam by sme sa totižto mali dočkať oficiálneho ukázania konzoly a aj predstavenia nových hier.

Avšak, to neznamená že Playstation 4 už umiera. Ešte stále sa na ňu chystá obrovská várka hier a hlavne, Sony má v rukáve ešte zopár exkluzivít ako Death Stranding, The Last of Us Part 2 či Days Gone.

Marek Jaroš

Mám 21 rokov a na CentrumHer.eu to s Lukášom ťahám už takmer 6 rokov. A ak práve nehrám najnovšie pecky, tak ma nájdete na MatFyze kde študujem, alebo s mojou priateľkou Saši 🙂
Marek Jaroš

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site