PlayStation 5 dizajn devkitu bol prerobený do 3D, takto to vyzerá

PlayStation 5 Design Devkit

Páčila by sa vám takáto konzola PS5?

Pred pár dňami sme vám ukázali, ako vyzerá nákres devkitu konzoly PlayStation 5. Vývojári ho používajú na vývoj hier, ešte pred odhalením skutočného dizajnu konzoly. Či je tento devkit dizajn PlayStation 5 ale reálny sme sa zatiaľ nedozvedeli, každopádne, niečo na tom byť pravda môže.

Magazín LetsGoDigital sa rozhodol dizajnový nákres devkitu prerobiť do 3D grafiky. Máme tak možnosť vidieť devkit v skutočnej podobe, ako si ho predstavuje autor modelov. Tieto 3D rendery vyzerajú celkom zaujímavo a PS5 vyzerá na nich dosť futuristicky. Čo na to poviete teraz?

O tom, že ide o skutočný PS5 devkit sa špekuluje na Twitteri. Jeden z vývojárov v Codemasters, Matthew Scott totiž napísal, že je to PS5 devkit a že ich v štúdiu majú viacero. Dnes však tento Tweet bol zmazaný a jeho Twitter účet bol zablokovaný, pozrieť si ho ale môžete v internetovom archíve. Scott pracuje 12 rokov v Codemasters ako Senior Artist.

Ak si Sony dalo toľko námahy na dizajnovanie devkitu do tejto podoby, sme zvedaví, ako bude vyzerať skutočná verzia PS5, ktorá bude odhalená už o pár mesiacov. Do predaja sa PlayStation 5 dostane na jeseň roku 2020 za zatiaľ nešpecifikovanú cenu. 

Takto vyzerá PlayStation 5 devkit – únik nákresov

Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site