Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

PlayStation štartuje svoj Vianočný výpredaj

Známe PlayStation tituly v zľave.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
PlayStation Vianoce 2022 Wallpaper

Spoločnosť Sony Interactive Entertainment oznamuje ponuku v rámci PlayStation Vianoce 2022. Tá prináša zľavy na vybrané PS4 i PS5 tituly, zľavy na herné príslušenstvo v podobe DualSense ovládača a slúchadiel PlayStation 5 Pulse 3D Wireless headset a tiež výhodný balíček FIFA 23. Táto vianočná cenová akcia prebieha od 5. do 19. decembra alebo do vypredania zásob.

Herní fanúšikovia môžu vyberať zo širokej ponuky hier pre PS4 i PS5 konzole. Napríklad tohtoročné pokračovanie obľúbenej série Horizon Forbidden West, ktoré je možné dostať za zvýhodnenú cenu pre obe konzole v základných, ale aj v špeciálnych edíciách.

•    Horizon Forbidden West PS5 - 39,99 €
•    Horizon Forbidden West PS4 - 29,99 €
•    Horizon Forbidden West Collector's Edition PS5/PS4 - 139 €
•    Horizon Forbidden West Uber Edition PS5/PS4 - 199 €
•    Horizon Forbidden West Special Edition PS5 - 49,99 €
•    Horizon Forbidden West Special Edition PS4 - 39,99 €

Všetkých milovníkov rýchlych áut a pretekania poteší Gran Turismo 7, ktoré je taktiež dostupné v niekoľkých edíciách.

•    Gran Turismo 7 PS5 - 39,99 €
•    Gran Turismo 7 PS4 - 29,99 €
•    Gran Turismo 7 25th Anniversary Edition PS5/PS4 - 59,99 €

Medzi ďalšími tohtoročnými novinkami pre PS5, ktoré sú súčasťou tejto zľavovej akcie je tiež Uncharted: Legacy of Thieves Collection za 19,99 €, The Last of Us Part I za 59,99 €, Ratchet & Clank: Rift Apart za 39,99 € a veľa ďalších. Súčasťou sú tiež Director’s Cut verzie Ghost of Tsushima za 9,99 € (PS5), respektíve 9,99 € (PS4) a Death Stranding za 19,99 € (PS5).

Tip: Lajkni našu stránku na Facebooku alebo Instagrame, informujeme aj o akciách a zľavách

Tohtoročné PlayStation Vianoce zahŕňajú aj vybrané herné príslušenstvo. Za zvýhodnenú cenu si tak majitelia PlayStation 5 môžu zabezpečiť jednu z farebných variantov ovládača DualSense alebo herné slúchadlá Pulse 3D Wireless headset.

•    DualSense (White/Black/Red/IceBlue/Pink/Purple/Grey Camo) - 49,99 €
•    PS5 Pulse 3D Wireless headset (White/Black) - 79,99 €

Pre futbalových fanúšikov, ktorí preferujú stretnutie na zelenom trávniku so svojími najbližšími, je tento rok pripravený tiež špeciálny balíček FIFA 23 s herným ovládačom DualSense White za 79,99 €.  

Nielen sviatočné obdobie si môžu hráči spestriť tradičnými klasikami z kategórie PlayStation Hits ako sú God of War, God of War 3 Remaster, GT Sport či The Last of Us Remastered.a ďalšie za jednotnú cenu 7,99 €. Majitelia PlayStation VR headsetu potešia dva zľavnené tituly v podobe Farpoint VR za Firewall: Zero Hour VR za rovnakú cenu 9,99 €.

Kompletnú ponuku zliav v rámci akcie Vianoce 2022 nájdete u vybraných predajcov a tiež na oficiálnej stránke PlayStation SK. Ceny sú platné od 5. do 19. decembra 2022.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik Hviezda

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články