Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

PlayStation Wrap-Up 2022 je tu! Zistite, koľko ste nahrali uplynulý rok

Pohľad na nový PlayStation Wrap-Up.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
PlayStation WrapUp 2022 PS5

PlayStation aj tento rok pre všetkých svojich hráčov spustil službu PlayStation Wrap-Up, sumár za rok 2022. Pozrieť si ho môžu PlayStation 4 ale aj PlayStation 5 hráči, ktorí tento rok niečo odohrali a zaznamenali nejaké štatistiky. 

Svoj PlayStation prehľad za rok 2022 nájdete na tejto adrese a je k dispozícii v češtine aj v slovenčine. Zistíte, koľko hodín ste nahrali na konzolách PlayStation, ktorý titul ste hrali úplne najviac, alebo koľko trofejí sa vám podarilo získať. 

Tiež sa pri každej významnej hre dozviete niekoľko zaujímavých štatistík. Napríklad v hre Stray hráči zamňaukali až 1 miliardu krát a 12 miliónov vecí zničili. 

Výsledky svojho herného roku 2022 môžete aj zdieľať, alebo si ich stiahnuť vo forme obrázka. A my budeme radi, ak nám svoje úspechy ukážete priamo tu v komentároch! Minimálne nám do komentov dajte vedieť, koľko hodín sa vám podarilo v roku 2022 odohrať. 

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik Hviezda

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (3)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články