Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Po odklade Skull and Bones, Ubisoft ukázal 30 minút z hrania

Navnadí vás tento krát?

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Skull and Bones game wallpaper

Hra Skull and Bones, ktorá je vo vývojárskom pekle už takmer dekádu, bola tento týždeň znovu odložená. Možno až na rok 2024. Pirátska open-world MMO adventúra od Ubisoftu stále nevie, čím vlastne chce byť. 

Skull and Bones

To je neuveriteľné! Skull and Bones je opäť odložené

Ubisoft to však nevzdáva. O stave hry navyše informuje cez nové, 33-minútové gameplay video. V ňom vývojári ukazujú herné mechaniky, mapu, ale aj naratív a štýl, akým budú hráči odkrývať príbeh sveta Skull and Bones. Bude to cez questy s prvkami skúmania. 

Hra vyzerá vo vývojárskom denníku o niečo lepšie, než na poslednom streame. Vývojári navyše upravujú gameplay na základe spätnej väzby, ktorú hráči zanechávajú po uzavretých testoch. 

Hru Skull and Bones môžete sledovať na tejto karte

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik Hviezda

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články