Podcast#1: E3 Novej Generácie

9 júna, 2013 Lukáš Kanik

Ešte pred začiatkom E3 2013 sme sa v redakcii porozprávali o novinkách a očakávaniach, pozrite si náš podcast #1!

Na úvod menšie predstavenie redakcie a toho, čo pre vás pripravujeme počas E3, neskôr sa porozprávame o Očakávaných hrách, padne slovo o Watch Dogs aj Battlefield 4, či Call of Duty a pozreli sme sa na špionážne zariadenie Kinect 2.0 od Microsoftu.

Vypočuť si môžete aj názory na Vitu a WiiU a tiež odhalíme nové detaily k DRM od Xbox One a spomenieme aj cenu PlayStation 4! Nakoniec vyžrebujeme víťazov súťaže o tričká Guild Wars 2 a oficiálne spúšťame predaj tričiek CentrumHer.eu!

Kvalitu podcastu si samozrejme uvedomujeme a dúfame, že svoje názory hodíte do komentov! Neskôr tu zavesíme MP3 v lepšej kvalite ako video, kvalita zvuku vo videu totiž utpela pri renderi.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=hm_jcKhAR7Q[/youtube]

 

Tričká si môžete objednať v odkaze pod textom, sú potlačené predná aj zadná strana a každý z vás si na zadnú stranu môže napísať vlastný nick, ktorý u nás používa. Nick uveďte do poznámky pri objednávke aby dodávateľ vedel, čo tam má napísať. Navyše, každý z užívateľov, ktorý si kúpi tričko, získa na Centrumher voliteľný rank [Donátor], alebo masívnu nádielku bodov v počte 300 bodov! Stačí zaslať foto s vašim tričkom, ktoré ste si s nickom objednali na redakce@centrumher.eu.

http://designer.tricka.sk/products/original-print/play-game

 

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Súvisiace články