CentrumHer Patreon

Podporte redakciu CentrumHer.eu na Patreone

28 júna, 2021 Redakcia

Stručne o Patreone a ako nás môžete podporiť.

Pred pár dňami sme spustili Patreon – oficiálny spôsob, ako nás môžu naši fanúšikovia podporiť. Urobili sme tak po hlasovaní, ktoré sme spustili na našom Instagrame, kde niekoľko desiatok sledovateľov odhlasovalo Patreon. Pýtali sme sa aj na to, či by mali súťaže bývať exkluzívne na Patreone.

A tak sme spustili Patreon, na ktorom nás môžete podporiť sumou 1, 3 alebo 5 eur mesačne. Zároveň sme na webe vypli všetky reklamy a tak vám môžeme priniesť novinky a recenzie bez vyrušovania. Vypnuté reklamy znamenajú rýchlejšie načítavanie webu, viac miesta na obrazovke a lepšie skóre v hodnotení Google. Bližšie sme tieto technické detaily vysvetlili v článku na Patreone.

Peniaze z Patreonu sa budú rovnako ako príjmy z reklám používať na hosting, doménu, platené pluginy, poštovné na darčeky a iné výdavky. Zároveň na Patreone budeme rozdávať hry a rozhodne sa vám odvďačíme.

Inak sme zapracovali aj na ďalších novinkách na webe. Je to úplne nová stránka s Podcastmi ale spustili sme aj novú AMP verziu stránok, zobrazených vo vyhľadávači Google. Všetko čo robíme, robíme vo voľnom čase po robote, po škole a neustále sa snažíme zlepšovať.

Ak máte radi naše články a chcete nás podporiť, zvážte Patreon. Ďakujeme!

Patreon hlasovanie CentrumHer

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.