Die By the Blade Kickstarter Slovakia

Podporte slovenskú hru Die by the Blade na Kickstarteri!

13 októbra, 2020 Lukáš Kanik

Kickstarter kampaň Die by the Blade odštartovala dnes.

Chcete podporiť slovenský herný priemysel? Teraz je ten správny čas. Na Kickstarteri totiž dnes odštartoval nádejná slovenská hra Die by the Blade, ktorá sa nám dostala do pozornosti v lete, počas Future Games Show. Konkrétne týmto trailerom.

Vývojári z Košického štúdia Triple Hill Interactive a rovnako slovenský vydavateľ Grindstone na Kickstarteri chcú vyzbierať 20 tisíc dolárov na dokončenie hry. Die by the Blade by sa tak mohla dostať okrem PC aj na konzoly v roku 2021.

Jedinečný a originálny koncept – zabitia na jeden hit – je kombinovaný s tematikou samurajov a cyberpunkového sveta. Hra beží na modernom engine a ponúka rovnako moderný vizuál. Okrem príbehovej kampane nebude chýbať ani lokálny multiplayer na jednej obrazovke.

Die by the Blade Kickstarter Slovenska Hra 03

Hru získate už za 25 dolárov. Okrem digitálnej kópie hry Die by the Blade na stiahnutie získate aj digitálne plagáty, či prístup na fórum pre backerov. Za 35 dolárov získate dve kópie hry, aj pre kamaráta.

Vývojári si nachystali aj zberateľské predmety pre úplných nadšencov. Ak hru podporíte vyššou sumou, môžete získať masku samuraja, nôž, či prstene. Tieto zberateľské predmety sme vám predstavili v tomto článku.

Kickstarter kampaň potrvá až do 14.11.2020 a vývojári získajú peniaze až po tom, čo sa vyzbiera plná suma – 20 tisíc dolárov.

Sledujte ma: