Pokračování legendy Planescape:Torment na Kickstarteru

6 marca, 2013 DF

inXile Entertainment se pokusí za pomocí crowd fundingu oživit jedno z kritikou i hráči nejoceňovanějších RPG všech dob.

Ticho bylo prolomeno, pokračování konverzačního RPG ze „světa na druhé straně“, Torment: Tides of Numenera má svou vlastní stránku na Kickstarteru. Jedná se, stejně jako v případě prvního dílu o izometrické single playerové RPG s důrazem na příběh, jenž se dle dalších informací bude odehrávat ve světě Numenera a bude navazovat na duchovní poselství legendárního Planescape Torment. Engine, na kterém hra poběží je již také znám a jednat se bude o pravděpodobně vysoce modifikovaný Unity.

Již nyní lze předpokládat, že kampaň bude úspěšná, již během několika hodin od otevření studio získalo přes 200 tisíc dolarů z celkové částky 900 000 a toto číslo se mění každou vteřinou. Do konce kampaně pak zbývá měsíc, takže nejspíše není pochyb o tom, že se této hry dočkáme. Vydání je prozatím plánováno na platformy PC, Mac a Linux.

O dalších podrobnostech budeme informovat, odměny za podporu a další podrobnosti lze najít na oficiální Kickstarter stránce níže.

http://www.kickstarter.com/projects/inxile/torment-tides-of-numenera

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Súvisiace články