Poznáme budúcnosť Defiance na tento rok

6 apríla, 2013 Lukáš Kanik

Nie len vy, ale aj my sme mali plno otázok, ako sa bude najnovšie MMO vyvíjať a či dokáže poskytnúť obsah aj do budúcna. 

My už poznáme odpoveď a ak ste plánovali kúpu ale neboli ste si istí, či vás zabaví na dlhšie, možno vám ešte pred samotnou recenziou (ktorá vyjde začiatkom budúceho týždňa) povieme, čo autori plánujú.

Hlavný produkčný Defiance – Nathan Richardsson napísal komunite list, v ktorom odpovedá na drvivú väčšinu otázok. V prvom rade tak reaguje na radu sťažností, ktoré zaplavili fóra hry a tak ako býva zvykom pri každej mmo, servery trochu nazvládali (najmä US servery pre Xbox360). Lagy by mali byť v týchto dňoch preč a vývojári chystajú masívny patch.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=5tkGml5V5Ys[/youtube]

Patch vyjde 15. 4. na všetky tri platformy zároveň a má vyriešiť drvivú väčšinu bugov, ktoré v hre momentálne sú. Ďalší veľký patch vyjde o dva týždne neskôr vo forme nového herného klienta, je možné že budeme sťahovať celú hru nanovo. Možno trochu škoda, hráči si na základe bugov a výpadkov serverov vedia urobiť veľmi negatívny obraz o hre.

Ako je to s DLC a obsahom do budúcnosti? Pre rok 2013 je pripravených 5 veľkých DLC, ktoré budú obsahovať aj platený obsah, aj obsah zdarma. Zdarma budú kľúčové súčasti hry, to znamená herné prvky, obsah a náplň. Platená bude napríklad nová hrateľná rasa a kopa vecí okolo nej. Obsah, ktorý by mal pribudnúť zo seriálu (špeciálne eventy) bude zdarma pre všetkých. Prvé DLC je naplánované zhruba na začiatku budúceho mesiaca.

 

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Súvisiace články