Poznáme ponuku PS Plus na December

PS Plus December 2019

PS Plus hráči sa môžu tešiť na parádnu FPSku!

Majitelia Playstation 4, ktorí si platia PS Plus, sa v poslednej dobe veru nemajú na čo stažovať. V Októbri títo hráči dostali The Last of Us Remastered spolu s The MLB The Show 19. Tak isto November priniesol skvelé hry – NIOH a Outlast 2.

A veru, ani Decembrová ponuka sa nenechala zahanbiť. Dočkáme sa skvelej, no trocha nedocenenej FPSky a motocrossového pretekania.

Tou skvelou FPS hrou je Titanfall 2. O jeho kvalitách hovorí metacritic hodnotenie, ktoré je na Playstation 4 na úrovni 89 bodov zo 100. A rovnako obstál aj v našej recenzií, v ktorej dostal hodnotenie 9/10.

Druhou hrou v ponuke je Monster Energy Supercross — The Official Videogame. Tá poteší hlavne nadšencov Supercross šampionátu, nakoľko obsahuje oficiálne motorky, trate a aj jazdcov. Veľkou výhodou hry je aj editor tratí. Vďaka tomu máte na výber z tisícok komunitných výtvorov. MEtacritic hodnotenie je na úrovni 67 bodov zo 100.

Novú dvojicu hier si budete môcť stiahnuť od 3. Decembra.

Marek Jaroš

Mám 21 rokov a na CentrumHer.eu to s Lukášom ťahám už takmer 6 rokov. A ak práve nehrám najnovšie pecky, tak ma nájdete na MatFyze kde študujem, alebo s mojou priateľkou Saši 🙂
Marek Jaroš

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site