Pozrite sa, ako sa hrá čínska mobilná verzia PUBG

Vyzerá lepšie ako Xbox One verzia. 

Na mobily začínajú pomaly vychádzať kópie úspešnej battle-royale hry PlayerUnknown’s Battlegrounds no len jedna je tá originálna. V Číne ju vydáva spoločnosť Tencent, ktorá si zakúpila práva na vydanie originálnej hry PUBG na čínskom trhu. Na mobilné zariadenia spoločnost vydá dve verzie a jednu na PC, plne lokalizovanú pre domáci trh a upravenú tak, aby s ňou nemala problém čínska vláda.

Port štandardnej PC verzie na mobily je už vonku a nižšie nájdete video, ako to vyzerá v pohybe. V podstate je to klasické PUBG veľmi orezané o nejaké grafické efekty, no najhoršie na tom bude asi framerate. Spolu s mobilným ovládaním to musí byť asi taký zážitok, ako PUBG pri vydaní na Xbox One. Tam to dokonca vyzeralo ešte oveľa horšie.

Oficiálne mobilná hra PUBG sa asi nedostane na náš trh, no na appstore určite nájdeme už niekoľko veľmi podobných klonov.

PC verziu PlayerUnknown’s Battlegrounds si môžete stále kúpiť v internetovom shope XGames.sk. 

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site