Pozrite sa na výsledky hodnotení novej FIFA 18

Hru si môžete vyskúšať až na desať hodín.

FIFA 18 sa do predaja dostáva až o dva dni a my máme už kópiu na recenzovanie. Do recenzie sa tradične pustí Marek, FIFU recenzuje pravidelne už štyri roky. Ešte pred tým sa ale môžeme pozrieť na priemer hodnotení, ktoré hra získala v svetových magazínoch.

FIFA 18 pokračuje v singleplayer príbehu futbalistu Alexa Huntera a na Frostbit Engine vyzerajú prestrihové scény znova kvalitne, ako minule. Noviniek a obsahu je v hre dostatok, no podľa niektorých názorov nie je žiadna z noviniek revolučná. Napokon, čo sa dá zmeniť na futbale? Furt to bude len futbal. Priemer hodnotení na Metacritic pri PS4 verzii je 84%, no užívatelia jej naklikali skóre len 4.8/10. Vraj je to preto, že síce hra vyzerá dobre, má licencie, parádne menu, ale na ihrisku skutočne zaostáva za konkurentom – PES 2018 (naša recenzia).

Na konzolách a PC si viete hru vyskúšať zdarma vo forme dema, to nájdete na PSN, Xbox Live aj na Origine. Ak vám demo ale nestačí, je tu možnosť zahrať si prvých desať hodín z hry a to sa týka aj kampane. Prístup k desiatim hodinám majú všetci, ktorí si platia členstvo EA Access na Xbox One alebo Origin Access na PC.

Hru si samozrejme na všetky platformy môžete kúpiť v shope XGames.sk. FIFA 18 vychádza už 29.9.2017 na PC, Xbox One, Nintendo Switch a PlayStation 4 ako aj staré konzoly.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site