Pozrite si takmer desať minút z hrania nového God of War – UPDATE

Ukážka bojov aj vylepšenia novej zbrane – sekery Leviathan. 

Nové God of War (info) je veľkou zmenou nie len v zasadení príbehu, ale aj v štýle boja. Tento krát už kamera nebude staticky nad celým dianim ako v predchádzajúcich hrách ale celá hra bude z jednotného pohľadu tretej osoby, či už mimo súbojov alebo v súbojoch.

Severské zasadenie hry tiež prinesie množstvo nových mýtov a božstiev. Podľa ukážky môžeme tiež vidieť, ako bude chlapec spolupracovať v súbojoch a inšpiráciu autori určite našli napríklad v The last of Us.

Video v ktorom uvidíte takmer desať minút hrania uniklo na internet vďaka eventu SONY, kde si niekoľko novinárov na pozvanie mohlo hru vyskúšať pred vydaním. Toto je pravdepodobne nahrávka b-roll ktorá má slúžiť novinárom ako materiály do ich videí.

PlayStation 4 exkluzivitu God of War si môžete predobjednať na XGames.sk. Hra vyjde 20.4.2018.

UPDATE 19.3.2018: Video bolo oficiálne nahrané a zverejnené v celej dĺžke na kanáli PlayStation. Tento krát si môžete pozrieť viac ako 16 minút z hrania vrátane komentára.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site