Pozvánka na Mistrovství ČR v počítačových hrách

25 októbra, 2017 Lukáš Kanik

Organizátori vydali podarený trailer, lístky už v predaji.

Společnost PLAYzone vydala trailer pro Mistrovství České republiky v počítačových a mobilních hrách 2017. Již od roku 2002 tato událost láká tisíce fanoušků a komunitě naopak přináší legendy česko-slovenského esportu. Svou profesionální kariéru zde nastartoval nespočet hvězd, jako je GuardiaN, Freeze, oskar či nejmladší esportové eso, Frozen. Letos se potřetí MČR uskuteční tam, kde to všechno v minulém desetiletí začalo. Na místo, kde u nás vznikl progaming v podobě, v jaké ho známe dnes, do Brna. I letos máme pro každého fanouška esportu připravenu spoustu novinek, inovací a především tradičně nadupaný program nejen na hlavním pódiu.

Vstupenky na herní akci roku jsou již v předprodeji, vybírat můžete z variant základních jednodenních vstupenek či třídenních Premium a Premium Plus lístků, které samozřejmě kromě vstupu na vstupu na MČR v počítačových hrách opravňují diváka ke vstupu na celé výstaviště ve dnech konání festivalu Life!, tedy 10. – 12. 11. 2017. V rámci festivalu probíhají i veletrhy Sport Life, Dance Life, In-joy Life, You2ber Life a Style Life. Na všechny tyto sekce festivalu má návštěvník zajištěn vstup s jedinou vstupenkou.

Projekt MČR v počítačových hrách běží za podpory generálních partnerů HAL3000, DELL, Mountain Dew, CZC.CZ a hlavních partnerů AOC Gaming, WD, Logitech a MSI.

Vodafone MČR v mobilních hrách je podporován ze strany strategického partnera Vodafone, generálního partnera Samsung a hlavních partnerů Alza.cz a Sandisk

https://www.facebook.com/mcrpc.cz/videos/1914998955178767/

Sledujte ma: