Predplatitelia PS Plus dostali už tretiu várku odmien

Oficiálna tlačová správa českej SONY.

Společnost Sony Interactive Entertainment oznamuje, že dnes startuje třetí vlna programu PS Plus Odměny, který odměňuje členy PS Plus skvělými
slevami u našich partnerů. Celé portfolio včetně nově přidaných hráčských výhod naleznete na www.playstation.sk a www.playstation.cz.

Hráčům již byla zpřístupněna řada slev u našich partnerů. Třetí vlna nabídne obnovenou nabídku na zvýhodněné PS4 příslušenství a herní merchandising od JRC/Brloh, slevu do dnes kultovního obchodu pro milovníky sneakers Footshop a nové nabídky na herní merchandising od Bonstella či nabídku na zvýhodněné zboží Philips zakoupené v jejich oficiálním eshopu. Uživatelé PS Plus mohou i nadále využít také zvýhodněnou nabídku na vybrané modely herních židlí DXRacer, která byla rozšířena o další dva modely.

I nadále připravujeme další množství výhod pro předplatitele PS Plus, proto zůstaňte s námi a sledujte naše socíální sítě či naši stránku. Uživatelé PlayStation Plus mají k dispozici celou řadu benefitů, jako například možnost využití online multiplayer hraní, dvě PS4 hry zdarma každý měsíc. Předplatné služby PS Plus dále nabízí exkluzivní slevy na hry, 10GB úložiště v cloudu pro ukládání pozic ve hře a další bonusové hry zdarma.

Link pro české hráče: https://www.playstation.com/cs-cz/explore/playstation-plus/ps-plus-rewards.html
Link pro slovenské hráče: https://www.playstation.com/sk-sk/explore/playstation-plus/ps-plus-rewards.html

PS Plus Odmeny SK

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site