Razer představil novou myš DeathAdder Elite

28 septembra, 2016 Vojtěch Sahula

Nová verze nese hodně vlastností, které z ní činí tu NEJ.

Razer včera oznámil novou verzi  své ikonické herní myšky DeathAdder a to konkrétně verzi Elite. Základní DeathAdder vyhrála ocenění “nejlepší herní myš” víckrát než jakákoliv jiná herní myška na planetě. Razer si je vědom velké obliby myši a nová verze se dala očekávat.

Vlajková loď Razeru v sobě samozřejmě nese to nejlepší vybavení. V myši se vyjímá nejlepší optický herní senzor současnosti, který vám nabídne rozlišení až 16 tisíc DPI a 450 IPS (palce za sekundu). Nová DeathAdder Elite se také chlubí nejlepší změřenou přesností snímání a to 99,4%. Všechny tyto vlastnosti dělají z DeathAdder Elite nejrychlejší, nejcitlivější a nejpřesnější herní myš na světě.

Elite je také první myškou od Razeru, která přijde s mechanickými spínači. Razer Mechanical Mouse Switches byly vytvořeny se společností Omron. Ta je vedoucí firmou na trhu právě se spínači. Mechanical Mouse Switches nabídnou nejrychlejší odezvu pro hraní, ale také pro dlouhou životnost. Spínače by měly vydržet až 50 milionů kliknutí.

Myška si dle Razeru má udržet svůj chválený ergonomický tvar, na který pějí básně jak e-sport hráči, tak běžní uživatelé. Ergonomie myši umožňuje extrémně dlouhé hraní bez jakéhokoliv nepohodlí, či bolesti.

Samozřejmostí je nastavení barev a různých efektů v programu Razer Chroma. Zde si bude možné nastavit například blikání, náhodné změny barev, či probliknutí při zmáčknutí tlačítka.

Razer DeathAdder byla představena již v roce 2006 a jde o nejlépe se prodávající herní myš na trhu.

Razer DeathAdder Elite si můžete předobjednat za 79,99 Euro v oficiálním e-shopu Razer. Do obchodů by měla dorazit 17. října (Október).

Pro více informací můžete navštívit stránky myši.

Technické specifikace

  • Optický senzor nabízející 16 000 DPI
  • Až 450 IPS (palce za sekundu) a 50 g hardwareová akcelerace
  • Razer Mechanical Mouse Switches – vylepšené mechanické spínače
  • Ergonomický tvar pro praváky s vroubkovanými pogumovanými gripy
  • Podsvícení Razer Chroma s 16 miliony barev
  • 7 programovatelných tlačítek
  • Nastavení citlivosti “za běhu”
  • 2,1 metru dlouhý kabel s pozlaceným USB konektorem