Představení ruského Indie projektu The Light

5 augusta, 2013 DF

Úžasný herní zážitek, jenž znovu ukazuje šikovnost některých amatérských vývojářů, hraničící až s genialitou.

Ne všichni v redakci jedeme stále jen herní mainstream. Snažíme se vám sice zprostředkovat naše dojmy z nejnovějších tříáčkových pecek, ale to neznamená, že sami čas od času nezabrousíme také do vod spíše méně známějších počinů.

Pro začátek jsme si vybrali projekt nadaného mladého vývojáře Sergeye Noskova, jemuž se v enginu Unity povedlo vytvořit něco neuvěřitelného. Nejen špičková grafika, jež si nezadá ani s mnohem ambicióznějšími (a notně dražšími) počiny, ale také atmosféra je na vynikající úrovni.

Tentokrát jsme se pak rozhodli vám v článku přinést něco navíc, takže kromě povinných screenshotů pro vás máme také link ke stažení ze serveru webshare (hra byla původně se svolením autora volně ke stažení na ruském Rusfolderu, jenže ne každý zrovna vládne ruštinou, že) a jelikož je samotná hra plně v ruštině, tak jsme pro vás připravili také úplný průchod hrou, abyste nejen na vlastní kůži věděli co dělat (pro toho kdo nevládne ruským jazykem bude nejspíše problém se rozkoukat, dále také chceme, aby si tento nádherný počin mohli užít i lidé, jejichž herní stroje mají s Unity enginem problémy). The Light pak není jedinou Sergejovou hrou, v další části našich Představení si ukážeme další hru tohoto nadějného autora.   

Slibované screenshoty v 1080p:

PRŮCHOD HROU (POKUD CHCETE HRU SAMI VYZKOUŠET, NEDÍVEJTE SE):

[youtube]http://youtu.be/Pya1FYy07nY[/youtube]

 

 

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Súvisiace články