Predstavený survival horor Chernobylite od poľských The Farm 51

Chernobylite

Má Chernobylite nato byť ďalším kvalitným titulom od našich severných susedov?

V Poľsku sa hernému priemyslu darí. Veď okrem takého Witchera z Poľska pochádzajú aj iné slávne značky. Z nedávnej minulosti stačí spomenúť len This War of Mine či Layers of Fear.

A dnes tu máme novú hru od poľských vývojárov z The Farm 51. Ak vám je názov povedomý, no neviete ich zaradiť, nezúfajte. Istotne si spomeniete, keď vám poviem že títo istí vývojári len pár mesiacov dozadu vydali World War 3.

Vývojári tvrdia, že nám chcú priniesť survival horror z obdobia Černobyľskej katastrofy. Chcú priniesť hlboký, emocionálny príbeh. Ale hlavne hru, ktorá nás vtiahne svojimi survival prvkami a hororovou atmosférou. Navyše, vývojári strávili kopu času v okolí samotného Černobyľu, kde zbierali materiály a dáta pre svoju hru. Rovnako odtiaľ majú aj detailné 3D skeny rastlín a objektov, ktoré prinesú do hry. Tá pobeží na Unreal Engine 4.

A to je nateraz všetko, čo o Chernobylite vieme. Akurát ešte to, že sa zameriavajú na PC platformu. Avšak, veľmi radi by hru priniesli aj na konzoly.

Marek Jaroš

Mám 21 rokov a na CentrumHer.eu to s Lukášom ťahám už takmer 6 rokov. A ak práve nehrám najnovšie pecky, tak ma nájdete na MatFyze kde študujem, alebo s mojou priateľkou Saši 🙂
Marek Jaroš

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site