Huawei FreeBuds 3i cena sluchatka

Představujeme Huawei FreeBuds 3i – bezdrátová sluchátka s potlačením hluku

26 novembra, 2021 Redakcia

Zvažujete koupit sluchátka s aktivním potlačením hluku? Máme tip.

Společnost Huawei má na trhu několik bezdrátových Bluetooth sluchátek, která lze spárovat s jakýmkoli mobilním telefonem. Tato sluchátka se nacházejí v nižší cenové kategorii, ale nabízejí nejmodernější funkce. Tou nejžádanější je dnes aktivní potlačení hluku – ANC.

Sluchátka HUAWEI FreeBuds 3i se nyní prodávají v akci za cenu 999 Kč (38 eur) což je více než o polovinu méně, než běžně. Běžná cena těchto sluchátek je kolem 2600 Kč, nebo 100 eur.

Jedná se o špunty s technologií připojení Bluetooth 5.0 a jsou kompatibilní se zařízeními Android, iOS i Windows. Velikost měničů ve sluchátkách je až 10 milimetrů, díky čemuž dokáží reprodukovat hluboké basy a autentické výšky. Huawei si ve zpracování zvuku drží zlatý střední standard.

Huawei FreeBuds 3i nabízí aktivní potlačení hluku za skvělou cenu

Reproduktory jsou doplněny o tři mikrofony, které snímají nejen váš hlas při mluvení, ale také okolní hluk. Ten je pak filtrován technologií aktivního potlačení hluku a vy si tak můžete vychutnat hudbu či hovory bez externích vlivů. Sluchátka se ovládají dotykovým ovládáním na pravé i levé straně.

Co se výdrže týče, Huawei FreeBuds 3i vydrží na jedno nabití 3,5 hodiny přehrávání hudby. Pouzdro zaručí až 14,5 hodin při dobíjení a celkově si tak můžete vychutnat až 18 hodin poslechu bez nabíjení. V balení naleznete také USB-C kabel nebo čtyři velikosti výměnných špuntů.

Huawei FreeBuds 3i se prodává v černé i bílé barvě a tak se jedná o skvělý dárek pro muže i ženy.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Súvisiace články