Prešiel som celú mapu Red Dead Redemption 2. Peši.

Ako efektívne využiť tri a pol hodiny svojho života? 

Pamätáte si na chlapíka, ktorý prešiel celú mapu GTA San Andreas peši? Písali sme o tom novinku, trvalo mu to len 1,5 hodiny. Nuž, na svete sa našiel blbec, ktorý prešiel peši mapu tri krát väčšiu, ako je v GTA San Andreas a ten blbec som bol ja. A veru boli to parádne investované tri a pol hodiny.

Na začiatku mesiaca som si dal challenge, že úžasnú mapu Red Dead Redemption 2 preskúmam na nohách a že prejdem z jedného rohu na druhý, po najdlhšej priečke mapy. Žiadny kôň, žiadny beh, žiadne plávanie, proste obyčajná chôdza od začiatku až do konca. Celé to trvalo takmer tri a pol hodiny a počas cesty sa mi udialo niekoľko zaujímavých príhod. To sú príhody, ktoré z RDR2 robia tak úžasnú hru a dokazujú, aký živý tento svet je, aj bez zásahu hráča.

Na začiatku som bol napríklad svedkom lúpeže vlaku, potom som našiel týpka, ktorý okráda mŕtve telo, neskôr som videl prestrelku v meste, takmer som umrel od hladu, počas jedenia ma prepadli banditi, zaútočili na mňa vlci a niekto mi zrazil koňa. Najlepšie strávené tri a pol hodiny v mojom živote. Aspoň tak človek skutočne zistí a ocení, aká veľká je mapa Red Dead Redemption 2.

Celú “prechádzku” si môžete pozrieť na videu. Prípadne si to zrýchlite 2x. Zabijete len polovicu času, čo ja.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site