Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Príbeh Evil West vám zaberie okolo 10-15 hodín

Celý ho môžete odohrať sólo alebo v kooperácii

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

21. November 2022

Evil West Screenshot 1

Už zajtra vychádza dlho očakávaná akčná príbehová adventúra Evil West. Je to už štvrtá hra od štúdia Flying Wild Hog, ktorá vyjde tento rok. Už na prvý pohľad sa zdá, že gameplay Evil West vyzerá ako God of War na divokom západe. Presvedčte sa o tom vo videu na konci článku.

Hráči sa môžu tešiť na 10-15 hodinovú príbehovú kampaň pretkanú kvalitnými cutscénemi a akčným gameplayom. Vývojári to potvrdili v nemeckom magazíne XboxDynasty. Celú kampaň pritom môžete odohrať sólo, alebo v kooperácii s ďalším hráčom.

Herná doba sa natiahne aj vďaka dodatočnému obsahu. Vývojári pripravili štyri úrovne obtiažnosti, možnosť opakovať misie, NewGame+ ale aj režim permadeath.

Evil West vychádza 22.11.2022 na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X a Series S a samozrejme PC.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články