Přibyly nové skiny do Euro Truck Simulator 2

3 júla, 2014 Laďka Jonášová

Včera vyšly dva nové skiny pro Euro Truck Simulator 2. Jsou opět k sehnání ve formě DLC balíčků na Steamu.

To, že práce na Euro Truck Simulator 2 jsou v plném proudu určitě víte (souhrn změn z chystaného patche). Včera na Steamu vyšly dva nové vzhledy pro vaše kamióny. Ty vyobrazují národní vlajky Kanady a Polska. Přidaly se tak již k několika předchozím DLC, které zobrazovaly vlajky Skotska, Irska, Velké Británie nebo dokonce Brazílie.

Skiny s kanadskou vlajkou byly vydány následně potom, co vyšlo najevo, že Kanaďané patří do top 10 zastoupených zemí mezi fanoušky této hry. Toto DLC bylo vydáno také k svátku Kanady, který byl 1. července.  Ten je k sehnání už na Steamu(odkaz). Zvláště skin s hokejistou hodnotím jako velice podařený, který se krásně na kamionu vyniká.

ingame powerplayTento týden by navíc měli polské obchody nabízet speciální edici hry, která bude nabízet celou hru, včetně datadisku Going East a k tomu všemu bude právě i tento skin s národní polskou vlajkou a dalšími polskými znaky. Ten už je nyní k zakoupení na Steamu(odkaz).

pl_eagle_02 pl_wingsPokud si myslíte, že se vývojáři zaměřují jenom na blbinky, tak se mýlíte. SCS se nedávno vyjádřili, že neustále pracují na nové aktualizaci, a že tyto skiny jsou jen jakýmsi bonusem pro hráče. Lze z toho všeho poznat tah, který studio zamýšlí, kdy chce prostě a jednoduše získat nové hráče z daných zemí. Jak se vám vzhledy líbí?

Laďka Jonášová
Sleduj mě