Príde EA Access aj na Playstation 4?

EA Access

Teasuje samotné EA príchod svojej služby EA Access na Playstation 4?

EA pred pár rokmi prišlo so službou, ktorú si hráči zamilovali. Za smiešny mesačný poplatok vám dovolí hrať obrovskú kolekciu EA hier. Avšak, momentálne je táto služba len na XBOX One, respektíve v podobe Origin Access aj na PC.

To by sa však malo čoskoro zmeniť. Počas konferenčného hovoru s investormi vraj samotný CEO EA, Andrew Wilson, povedal, že “v priebehu nasledujúceho roka plánujú priniesť EA Access na ďalšiu veľkú platformu.” A zrejme nebudem žiaden mentálny atlét, keď vám s istotou poviem, že tou veľkou platformou bude Playstation 4.

A prečo som si týmto tvrdením taký istý? Okrem Playstation 4 máme už len dve veľké platformy. Nintendo Switch a mobily. Na Nintendo Switch veľa EA hier nie je. Konkrétne sú to tieto tri – FIFA 18, FIFA 19 a Fe. Takže tu o žiadnej predplatnej službe reč byť nemôže. A mobily? Neviem si predstaviť, že by si niekto za EA hry na mobile platil mesačný poplatok. Drvivá väčšina z nich je zdarma, respektíve na freemium režime.

V EA sú manažéri chorí na hlavu, potvrdzuje míting investorov

Marek Jaroš

Mám 21 rokov a na CentrumHer.eu to s Lukášom ťahám už takmer 6 rokov. A ak práve nehrám najnovšie pecky, tak ma nájdete na MatFyze kde študujem, alebo s mojou priateľkou Saši 🙂
Marek Jaroš

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site