Deathloop

Princíp hry Deathloop vysvetlený, sledujte nový trailer

2 marca, 2021 Marek Jaroš

Game director hry Deathloop vysvetľuje v novom traileri jej úplne základy.

21. Mája 2021 vychádza na PC a Playstation 5 zaujímavo vyzerajúci titul Deathloop. Hra bude obsahovať časovú slučku, v ktorej by sa mohol nejeden zamotať. Aj preto sa na jej objasnenie podujal samotný game director, Dinga Bakaba.

Celá hra sa odohráva na ostrove. Vy ste nájomný vrah, ktoré ho tam poslali, aby odstránil 8 rôznych cieľov. No a všetci na ostrove sú tam preto, aby vám v tom zabránili. Celá pointa hry je v získavaní vedomostí. Vaše ciele majú určitú rutinu. No a čím viac o nich viete, tým ľahšie bude pre vás ich dostať. Dobrou správou je, že smrťou neprídete o všetko. Okrem vedomostí vám ostanú aj zbrane či špeciálne schopnosti.

Mohlo by vás zaujímať:
Sledujte prvý trailer z hry Deathloop

Vašim hlavným protivníkom je Juliana. Tá po vás pôjde zo všetkých najviac. Zaujímavosťou je, že do tejto postavy sa bude môcť prevteliť v rámci online hry náhodný hráč a bude vás môcť loviť.

Ako to všetko dopadne sa dozvieme už koncom Mája. Aj napriek tomu, že Bethesdu kúpil Microsoft, hra vyjde s časovým predstihom na konzolu od Sony a na Xbox Series S|X zrejme až v Máji 2022.

Marek Jaroš