Pro Evolution Soccer 2014 má trailer

29 júna, 2013 Marek Jaroš

Pozrite si najnovší trailer, kde vývojári z KONAMI zhŕňajú novinky v hre.

Už dlhšiu dobe je známe, že najnovší dieľ zo série Pro Evolution Soccer (alebo PES) pôjde na next-gen engine od KONAMI, Fox Engine. 

A autori v najnovšom, 6 a pol minutovom trailery na už zverejnených záberoch rozoberajú, aké novinky prinesie práve Fox Engine do hry. Dočkáme sa prepracovanejšiehp systému hry 1 na 1, kde dostanete väčšiu voľnosť pri kľučkovaní a bude záležať na správnom načasovaní a výbere smeru kľučky. Tak isto sa noviniek dočkajú súboje – bude záležať na hmotnosti hráča, ťažší bude lahšie prenikať cez obranu, ale zato aj obrancovia budú mať vylepšenú AI. Tak isto sa vylepšenej AI dočkajú aj brankári. V hre by mal byť aj akýsi „Emotion Level“, ktorý bude v reálnom čase dávať samotným futbalistom „motiváciu“. Tým sa bude lepšie hrať v domácom prostredí a budú motivovanejší, čo by sme mali aj pocítiť na ich hre.

Samozrejme, noviniek v hre by malo byť strašne veľa, tak uvidíme, ako sa PES popasuje so svojou konkurenciou v podobe FIFA. Pominulé roky tento súboj prehrával, tak uvidíme, či nový engine a sľubované novinky zvýšia predaje tejto hry.

[youtube]http://youtu.be/rjvxsImbTY8[/youtube]

 

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Súvisiace články