Prvé gameplay video z Diablo 4, postavy, lokality, skilly

Diablo 4 Gameplay Trailer

Diablo 4 sa ukázalo v plnej paráde.

Ak ste si už pozreli oznamovací CGI trailer na Diablo 4, je čas si pozrieť ako to vyzerá priamo v hre. Ak ste tak neurobili, hneď sa do toho pustite, pretože CGI trailer je znovu tak kvalitný, ako sme pri Blizzarde zvyknutí. Štúdio na Blizzcone ukázalo aj gameplay a hra je v takom štádiu, že si návštevníci akcie budú môcť zahrať počas týchto dvoch dní aj krátku demo ukážku.

Prvé video nám v rýchlosti predstavilo niektoré herné lokality, tri hrateľné postavy a množstvo skillov. Blizzard sľubuje, že hra prinesie akčné súboje, odporné monštrá a epický lov na legendárny loot. Hra si tiež udrží vysokú znovuhrateľnosť, vďaka náhodne generovaným dungeonom. Rovnako si Diablo IV budú môcť vychutnať solo hráči aj skupinka až štyroch hráčov, obtiažnosť bude prispôsobená partii. Nebude chýbať ani PvP režim.

Prezident Blizzard Entertainment hovorí, že Diablo IV sa tematikou viac priblíži k Diablo II a poteší najmä skalných fanúšikov. Nové Diablo totiž bude temné, násilné, krvavé a zamerané na rozvíjanie príbehu. Príbeh hry bude rozprávaný kombináciou dialógov počas hrania, prestrihových scén s dynamickou filmovou kamerou a tiež CGI scénami, ako v Diablo III. Z hľadiska príbehu tak pôjde o najdetailnejšiu hru v sérii.

Útržky z príbehových scén môžete vidieť aj v prvom gameplay videu Diablo IV od Blizzadu:

Mapa Sanctuary už nebude rozsekaná na časti, ako v predchádzajúcej hre. Pôjde o jeden veľký, spojený svet bez loadingu a samozrejme tvorený bude najmä úplne novými lokalitami. Navštívime púšť Kejhistan, lesy Scosglen a pláne Dry Steppes. Ide o temnú hru, všade budú mŕtvoly, krv, nechutné zvuky a skvelé atmosferické efekty.

Blizzard odhalil zatiaľ prvé tri hrateľné postavy – Barbar, Čarodejka a Druid. Barbara veľmi dobre poznáme zo všetkých dielov Diablo, ide o siláka s devastačnými útokmi na blízko. Čarodejka bude známa hráčom Diablo II a jej skilly sú posilnené všetkými elementmi, ľadovými, ohnivými, aj bleskovými. Druid dokáže meniť svoju podobu, napríklad sa zmeniť na obrovského medveďa.

Každú z týchto postáv môžete vidieť na nasledujúcich screenshotoch, ktoré Blizzard poskytol médiám. Diablo 4 vyjde na PC, Xbox One a PlayStation 4.

Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site