Prvé recenzie The Division 2 sú vonku, väčšinou pozitívne

The Division 2

V prípade The Division 2 recenzie až niekoľko dní po vydaní

The Division 2 je momentálne hra, do ktorej všetci fanúšikovia žánru looter shooter RPG vnášajú svoje nádeje. Po absolútne nevydarenom štarte Anthem môžeme pozorovať, že mnoho hráčov hry od EA sa teší práve na Division. Anthem tak slúžil len na to, aby sme sa nenudili do vydania Tom Clancy’s The Division 2 od Ubisoftu. A čakanie stálo za to.

Hra má veľmi podobné hodnotenia, ako jej predchodca. Recenzií je však zatiaľ len veľmi málo, pretože samotná kampaň v hre trvá zhruba 20-30 hodín, po čom nasleduje endgame obsah. Aj u nás sa Division recenzuje, bohužiaľ to bude chvíľu trvať, keďže prednosť mala recenzia Devil May Cry V. Do Division sa dalo dostať už 12.3. v prípade, ak ste si zakúpili Gold alebo Ultimate edíciu.

Priemer prvých recenzií The Division 2 na Metacritic je zatiaľ 82% v prípade PC verzie. Medzi pozitívami treba spomenúť asi to, že takmer všetky herné mechaniky z jednotky sú vylepšené, vývojári sa zamerali na kvalitu života, všetko je oveľa intuitívnejšie, ako v jednotke. Pri spustení hry dokonca nenastali aboslútne žiadne technické problémy, čo je dnes skôr vzácnosťou. Ak si dobre pamätáte, keď vyšla jednotka, najväčší problém bol nie len s pripojením, ale aj s detekciou hitov, nepriatelia umierali pol sekundy po tom, ako im došlo HP.

V Division 2 bolo všetko skvele odladené, inventár, zbrane, pohyb, menu. Najslabšou stránkou hry je ale znova príbeh, Ubisoftu sa nepodarilo vytvoriť nič výnimočné. Niektorí uviedli, že sa po čase môže hra stať stereotypnou, niektorí ju zase označili za najlepšiu looter shooter na trhu.

The Division 2 vyšlo 15.3.2019 na PC, Xbox One a PS4 v češtine. Objednať si ju môžete na XGames

Launch trailer si môžete pozrieť v tejto novinke. Vývojári pred vydaním predstavili aj endgame obsah a v prípade PC verzie zverejnili PC požiadavky Division 2.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site