Prvý trailer na LEGO CITY Undercover je vonku

12 januára, 2017 Lukáš Kanik

Pripomína GTA v Lego svete.

Mnohí fanúšikovia Lego hier kritizujú Warner Bros a TT Games za to, že Lego hry vznikajú len podľa licencovaných značiek a nič originálne nevychádza. Nuž, konečne je tu Lego hra podľa originálneho námetu pôvodnej stavebnice. Prvý trailer na LEGO CITY Undercover vyšiel práve dnes.

Oficálne info nám prišlo z Cenegy, ktorá bude hru u nás distribuovať. Správu nájdete nižšie a nechýba samozrejme ani boxart.

Dnes byl vydán první trailer ke hře LEGO® CITY Undercover™, kde si hráči osvojí roli detektiva v utajení Chase McCaina, který se vyzbrojen chytrými převleky vydává do města Lego City s cílem zadržet nedávno uprchlého šíleného zločince jménem Rex Fury a zastavit tak vlnu zločinu, kterou po městě šíří.

Hra LEGO® CITY Undercover™ přináší více než 20 unikátních lokací k vyšetřování, které jsou plné zlodějů aut k zatčení, vozidel k navigování, podlých nepřátel k zadržení, legračních referencí z filmu k objevení a samozřejmě stovek předmětů ke sbírání. LEGO® CITY Undercover™ je hra s otevřeným světem, která nabídne skvělé dobrodružství napříč všemi věkovými kategoriemi, a to díky vtipnému a originálnímu příběhu se signifikantním LEGO humorem. LEGO® CITY Undercover™ vychází pro PC a pro konzole PlayStation 4, Xone a Nintendo Switch na jaře roku 2017.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.