Prvý trailer Need For Speed Heat je vonku!

Need For Speed Heat Trailer 1

Electronic Arts oznamuje novú NFS hru s podtitulom Heat.

Tak ako firma teasovala, dnes o 15:00 bolo oznámené nové Need For Speed Heat. Ide už o 24. hru v poradí v sérii Need for Speed. EA začala robiť reklamu hre pred niekoľkými dňami, kedy oznámili live stream.

Počas uplynulých hodín firma zmazala všetok obsah okolo značky Need for Speed zo svojich sociálnych sietí, vrátane všetkých postov na Instagrame, všetky videá na Youtube a zmienky na sociálnych sieťach. Pravdepodobne tak budovali hype pre túto novú hru.

Dnes sme vám priniesli oficiálne logo hry aj prvé detaily, prečítať si ich môžete tu. Názov hry unikol na rakúskom eshope už pred dvoma týždňami.

Z traileru sme sa dozvedeli, že hra bude kombinovať nelegálne závodenie s tými legálnymi, ako sme dnes už písali v inej novinke. Pôjde tak o kombináciu niekoľkých dielov NFS, nebudú chýbať ani policajti, alebo hlboký tuning vozidiel.

Nižšie si môžete pozrieť prvý trailer na novú závodnú hru Need For Speed Heat. Dátum vydania je stanovený na 8.11.2019 na všetky platformy. Predplatitelia Origin Access si Heat zahrajú už 5.11.2019.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site