Psychonauts 2 dostal oficiálny prvý trailer

Double Fine chystajú vydanie hry až na rok 2019.

Na The Game Awards 2018 boli prítomní aj ľudia z Double Fine Productions, pričom na event priniesli prvý traileri zo svojej novej adventúry Psychonauts 2. Ide o prvý trailer, ktorý zároveň ukazuje aj útržky z gameplayu. 

Hru bude v roku 2019 vydávať štúdio Starbreeze na PC, Xbox One, PS4. To je momentálne v nemalých finančných problémoch kvôli pokazenému vydaniu Overkill’s The Walking Dead. Hra sa pri vydaní predávala len veľmi slabo a to len na PC. 

Naplno sa vývoj Psychonauts 2 začal až v Decembri roku 2017, kde na hre pracovalo päť menších tímov v Double Fine. Na vývoj Psychonauts 2 sa vyzbierali ľudia, už v Januári roku 2016 sa vyzbieralo 3,8 milióna dolárov z požadovaných 3,3 milióna. Tým, že sa vývoj trochu natiahol ale stúpli aj náklady. Preto do vývoja investoval aj vydavateľ Starbreeze, a to sumu 8 miliónov dolárov. 

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site