PUBG Update Taego Mapa

PUBG dostáva arénu podobnú Gulagu vo Warzone

30 júna, 2021 Lukáš Kanik

Ďalší masívny patch pridáva aj novú mapu.

PUBG dnes dostalo ďalší rozsiahly patch 12.2, ktorý do hry pridáva množstvo nových herných mechaník. Najväčšou novinkou je však mapa Taego s rozlohou 8×8 kilometrov. Je to prvá mapa s takouto veľkosťou od vydania Miramar.

Mapa obsahuje prvé známky života – vtáky. Dva druhy vtákov budú poletovať po mape a reagovať na hráča, aj na streľbu. Dajú sa teda využiť takticky. Mapa bude mať čisté počasie, neobsahuje červenú zónu a zahrá si na nej až 100 hráčov.

PUBG Taego Map Screenshot 2

Comeback podobný Gulagu vo Warzone

Comeback BR je novinkou v PUBG a možnosť, ako sa dostať späť do hry po smrti na mape Taego. Ak hráči zomrú počas prvej modrej zóny, ocitnú sa na malej battle-royale Comeback aréne, kde budú bojovať o prežitie s ostatnými hráčmi. Ak vydržia nažive do fázy 3, vrátia sa späť do hlavného zápasu na mape Taego.

V Comeback BR môžu hráči zbierať vybavenie a hrať aj v skupinke, všetko čo nájdu, si potom zoberú do hlavného zápasu na Taego.

PUBG Taego Map Screenshot 1

Novinkou je možnosť samooživenia

Rovnako exkluzívna herná mechanika pre mapu Taego je Self AED – item pre samooživenie. K návratu do boja tak nebudete potrebovať oživenie od parťáka.

Do hry pribudli aj dve zbrane kalibru 5.56 mm. Sú nimi kórejská útočná puška K2 a Mk12 DMR. Novým vozidlom je Hyundai Pony Coupe.

Tých zmien v PUBG je obrovské množstvo, celý výpis nájdete na oficiálnej stránke hry.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Súvisiace články