PUBG konečne dostane možnosť výberu mapy

Na novej mape by sa zase mali objaviť jaskyne

Okolo PUBG je teraz mnoho ruchu, najmä kvôli testovaniu novej mapy Savage, ktorá má rozlohu len 4×4 čo je štvrtina štandardnej veľkosti Miramar a Erangel. Práve v týchto dňoch začala druhá testovacia fáza, takže množstvo hráčov si už teraz môže vychutnať tropické prostredie novej mapy. Veľkosťou navyše mieri na publikum Fortnite, hráči sú tam totiž zvyknutí na rýchlejšie a dynamickejšie súboje.

Mapa Savage už teraz prechádza množstvom zmien, tou najzásadnejšou bude pridanie obrovskej priepasti, ktorá bude viesť k podzemným jaskyniam. Do priepasti budeme môcť skočiť priamo z lietadla a jaskyňa bude mať viacero východov. Práve skok do priepasti z lietadla má byť ale najväčším lákadlom.

Do mapy Savage tiež pribudnú originálne vozidlá a zbrane, podobne ako to je na mape Miramar. Medzi vozidlami by sme exkluzívne na Savage mali nájsť autíčko Tuk Tuk, čo je v Thajsku a okolí veľmi obľúbený spôsob prepravy. Mapa je zatiaľ stále len na testovacích serveroch, nevieme presne povedať, kedy vyjde aj do hlavnej časti hry.

Medzičasom, hlavná verzia PUBG dostane konečne možnosť voľby mapy. Ak teda nemáte radi Erangel alebo Miramar, alebo sa vám zdá že určitú mapu hráte príliš často, čoskoro si budete môcť zapnúť filter mapy. Ako so všetkými zmenami, aj s touto sa najskôr stretneme na testovacích serveroch.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site