PUBG LITE

Sťahuj PUBG Lite ZADARMO na mobily a PC

24 januára, 2019 Lukáš Kanik

Skoro mobilná hra, prenesená na PC. 

Thajsko sa dnes môže tešiť z oznámenia špeciálnej verzie PUBG (PlayerUnknown’s Battlegrounds), ktorá je vhodná pre tých so slabými počítačmi. Zatiaľ je hra skutočne oznámená len pre Thajsko, avšak v oficiálnom poste na stránkach hry sa dozvedáme (cez translator samozrejme), že hra by mala expandovať aj do iných krajín. Či sa ale dostane aj na západ, je otázne.

Thajská verzia PUBG je špeciálna už len preto, že je zdarma. PUBG Lite vyšla v open bete ako Free-to-Play, čo môže byť tiež test vydavateľa pred tým, než free to play verziu rozšíri do sveta. PUBG by tak mohlo nasledovať model Fortnite, ktoré zarába na Season Passe a kozmetických itemoch.

PUBG Lite je okresaná natoľko, že si ju zahrajú aj majitelia slabých počítačov. Vývojári na stránkach zverejnili systémové požiadavky a tie sú viac než prívetivé. Na minimálne vám stačí notebook s integrovanou grafikou a 4GB RAM, na odporúčané postačí aj 2GB stará grafická karta. Možno to je len port mobilnej verzie, ktorá je tiež zdarma celosvetovo.

Trailer na PUBG Lite si môžete pozrieť dole.

PUBG Lite HW Requirements

Sledujte ma: