PUBG má novú mapu, aj kompletnú deštrukciu budov

PUBG Karakin Mapa

V roku 2020 sa hráči dočkajú mnohých noviniek.

PUBG je aj takmer tri roky od vydania stále medzi troma najhranejšími hrami na Steame. Kórejské štúdio PUBG Corporation sa stále intenzívne venuje vývoju a už na začiatku roku 2020 sa hráči môžu tešiť na novinky. Tou najvýznamnejšou je nová mapa.

Mapa Karakin je doposiaľ najmenšou v PUBG, má len 2×2 kilometra a ide o severoafrickú mapu. Väčšinu teda pokýva púšť, skaly, palmy a prímorské pláže. Nestretne sa na nej ale 100 hráčov, ale len 64, zápasy sú oveľa rýchlejšie a akčnejšie, ako na Sanhoku.

Novinkou na tejto mape je Black Zóna. Počas zápasu budú náhodne bombardované budovy na ostrove, takže hráčov budú tieto udalosti doslova vyháňať z kampovacích úkrytov. Budovy budú čiastočne, alebo plne zničené priamo počas zápasu v reálnom čase – do hry pribudla skutočná deštrukcia. Niektoré steny a podlahy v budovách sa budú dať odpáliť aj výbušninami.

PUBG Karakin Map

PUBG dostane aj nové, lietajúce vozidlo. Je ním motorizovaný klzák pre dve osoby a nájdete ho na mapách Eranger a Miramar. Celkovo sa na mapách spawne až desať klzákov. Že vraj neexistuje limit, ako vysoko na tom môžete lietať, ale motor vo veľkých výškach stráca výkon.

Vývojári prichystali v patchi 9.1 aj obrovské množstvo ďalších noviniek a úprav, všetky nájdete na oficiálnych stránkach. Pozrite si ale video aj obrázky s novou mapou.

PUBG Motor Glider

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza
Sledujte ma:

Možnosť pridať komentár k tomuto článku trvá 14 dní.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site