PUBG prinesie cross-play na PS4 a XBOX One

PUBG

PUBG z pochopiteľných dôvodov PC vynechá.

Phil Spencer je dlhodobým zástancom otvoreného hrania na všetkých platformách. A dnes, počas ich vlastného Inside Xbox live-streamu sa mu zrejme splnil ďalší sen.

Na pódium totižto vyšli vývojári z PUBG Corp. a priniesli naozajstnú bombu. PUBG ponúkne cross-play medzi PS4 a XBOX One. Jedná sa o veľký krok vpred, nakoľko Sony ešte donedávna zakazovalo priame hranie medzi PS4 a XBOX One. A hoci si Sony hry ešte stále vyberá, aj malý krok vpred sa ráta.

V jednej hre sa tak objavia hráči z oboch konzol. PC do tohto nebolo pridané z pochopiteľných dôvodov. Hráči hrajúci na klávesnici a myši by mali veľkú výhodu. Avšak, toto rozhodnutie mohli vývojári nechať na samotných hráčoch. Nevadí, možno do budúcna pribudne aj takáto možnosť.

Spoločná hra pre PS4 a XBOX One hráčov by sa mala objaviť neskôr v Septembri na testovacích serveroch. V plnej verzii by sa mala objaviť niekedy v Októbri.

Viac o hre nájdete na našej stránke pod tagom hry.

Marek Jaroš

Mám 21 rokov a na CentrumHer.eu to s Lukášom ťahám už takmer 6 rokov. A ak práve nehrám najnovšie pecky, tak ma nájdete na MatFyze kde študujem, alebo s mojou priateľkou Saši 🙂
Marek Jaroš

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site